2009/10 Seniors

Engadine A1’s

Nathan Alterator, Paul Barnes, Daniel Burke, Matthew Carroll, Mitchell Eadie, Sean Garton, Daniel Harkins, Chrisitopher Kennedy, Joel Manns, Mark Mitchell, Jonathon Momsen, Simon Morriss, Steven Morriss (C), Stewart Vella, Jeremy Vickers

Engadine A2’s

Colin Berry, Tim Berry, Nick Bird, David Coady, Adam Dow, Andrew Herne, Glenn Hickey, Ben Jamieson, Andrew Jones, Andrew Kelly, Greg Knowles, Drew Lake (c), Adam Logan, Ryan Marlow, Darren McInerney, Matthew Sambuco, Mitchell Walkerden, John Westlake

Engadine B1’s

Brett Adams, Lee Bailey, Gregory Betts, Paul Bremner, Lesi Du, Dean Fenner, Wade Horsnell (c), Beau Knowles, Craig McMurdo, Peter McMurdo, Ryan Salakas, Stuart Slack, James Stone, Shailish Vaidya, Matthew Wackwitz, pencer White, Jonathon Wright

Engadine B3’s

Dylan Andrews, Matthew Barnes, Michael Daly, Corey Davis, Mitchell Davis (c), Matthew Healey, Kevin Isaac, Brennan James, Andrew Kelaher, Dane Logan, Neil McKinnon, Nathan McNamara, Graham Price, Michael Risby, Andrew Watts

Engadine B5’s

Troy Abbott, Blake Cole, Stuart Dibb, Dean Griffith, Chris Jackson, Mitchell Lucock, Stewart Lumsden, Timothy Mall, Kurt Marsh, Chris Moreland, Chris Nelson, Mitchell O`Reilly, Timothy Russell (c), Jonathon Ward, Leighton Wright

Engadine B6’s

Proudly sponsored by A1 Metaltech

Lance Birkett, Paul Dixon, Sam Dixon, Jaryd Duncan, Jordan Duncan, Peter Duncan, Cameron Laird, Allan Lofthouse, Paul Marsh, Tim Martin, Ian Mitchell, Kurt Mitchell, Steven Robertson, Jon Rout, Matthew Russell (c), William Ziegler

Engadine B7’s

James Andrew, Dale Bates, Jason Gilmore, Greg Ings (c), Colin Kidd, Mark Kidd, David McMillan, Ryan Mutch, Mitchell Peacock, Trent Rogerson-Lambert, Tom Teuma, James Wood

Engadine B8’s

Tristan Charles, Peter Cox, Jeff Fiess, Nigel Garton, Robert Knight (c), Ben Latham, Daniel Latham, Martin McKenzie, Zac McPhillips, Darren Mexsom, Peter O`Reilly, Gavin Priestly, Matt Reynolds, Akkbar Samnani, Michael Smith, Michael Smith, Mark Varley

Engadine B9’s

Clinton Allen, Michael Bedford, Julian Breen, Anthony Crisafulli, Jordan Day, Ryan Emerson, Dean McMillan, Daniel Nair, Bradley Price, Alex Sambuco, Daniel Tench (c), Matthew Terni, John Watson

Engadine C1’s

Evan Bartlett, Gary Briton, Anthony Campey, Andrew Ferguson, Stuart Ferguson, Allan Furlong, Gary Furlong, William Goodman, Jim Grey, Alan Jenkins, Nick Knight, Shane McDonald, Trevor McGuire, John Mifsud (c), Craig Sheehy, John Sheehy, Ian Squire

Engadine C2/1’s

Jack Becker, Brendan Bolton, Kierin Clements, Dale Cross, Cameron Dow, Cameron Frith, Ben Issa, David Kalatzis, Corey Koenig, Keegan Moore, Scott Mutch, Alexander Parker, Alex Teuma (c)

Engadine C2/2’s

Tim Alimbakis, Patrick Bird, Joshua Bogg, Scott Boyton, Brian Cox, Mitch Cox, Luke Denniss, Blake Duncum (c), Ross Duncum, Sam Haynes, Joseph Kemp, James Loughran, Samuel Murphy

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Loading...

Congratulations to Luke Miller & Harry Tattersall on their selection in the CHSSA Sydney East Team