2012/13 Senior Teams

2012/13 Senior Teams

Please note that there are ground changes for some of the below draws due to ground maintanance for Round 1 to 4.

GROUND CHANGES Rounds 1 to 4

A1 Team
Lee Bailey, Greg Betts, Paul Bremner, Kurt Brinkworth, Brett Bullock, Jeff Fiess, Brendan Horsnell, Wade Horsnell (C), Ben Latham, Darren McInnes, Chris Pendergast, Ryan Salakas, James Stone, Matthew Wackwitz, Spencer White & Jonathan Wright
Season 2012 A1 Grade Draw

B1-1 Team
Owen Berry, Tim Berry, Daniel Burke (C), Matthew Carroll, Billy Fogden, Daniel Harkins, Mark Hiscocks, Paul Lindsay, Adam Logan, Joel Manns, Matt Manns, Ian Mitchell, Mark Mitchell, Matthew Richards, Matt Sambuco, Stewart Vella & Liam Vermeer
Season 2012 B1 Grade Draw

B1-2 Team
Colin Berry, Anthony Campey, Sam Dent, Allan Furlong, Gary Furlong, Stephen Herron, Alan Jenkins, Andrew Kelly, Drew Lake, Shane McDonald, Darren McInerney, John Mifsud, Brett Palmer, Adam Pascoe (C), Gregory Richards, Glenn Ross, Todd Shepherd & John Westlake
Season 2012 B1 Grade Draw

B2 Team Sponsored by: A1 Metaltech
Dane Brockmann, Paul Dixon, Jaryd Duncan, Jordan Duncan, Greg Ings (C), Colin Kidd, Allan Lofthouse, Paul Marsh, Tim Martin, Kurt Mitchell, Matthew Russell, Gavin Scott, Ben White & James Wood
Season 2012 B2 Grade Draw

B3 Team
James Andrew, Stuart Dibb, Dean Griffith, Timothy Hodgson, Chris Jackson, Gavin Lumsden, Stewart Lumsden, Kurt Marsh, Chris Moreland, Chris Nelson, Tim Russell (C), Adam Turvey, Jonathon Ward & Leighton Wright
Season 2012 B3 Grade Draw

B4 Team
Hayden Ellis, Joshua Johnston, Steven Johnston, Robbie Knight, Martin McKenzie, Paul O’Reilly, Peter O’Reilly, Shannon Pender, Shayne Skevington, Tod Skevington (C), Lachlan Smith, Michael Smith, Mark Varley, Craig Wright & Matthew Wright
Season 2012 B4 Grade Draw

B6 Team
Matthew Barnes, Damien Collins, Douglas Cook, Michael Daly (C), Mitchell Davis, Eddie Douglas, Grant Ebdon, Ben Hulme, Dane Logan, Nathan McNamara, Reece Peninton, Graham Price, Andrew Regan, Luke Richards & Scott Trenberth
Season 2012 B6 Grade Draw

B7 Team
Lynden Brewer, Mitch Cox, Brandon Cross, Joshua Daniels, Mitchell Dibb, Nathan Dibb, Daniel Dwyer, Sam Haynes, Matthew Hobden, Carl Johnston, Hunter McKinlay, Kurt McKinlay, Jack Raymond, Alex Seymour & Andrew Wise (C)
Season 2012 B7 Grade Draw

C1 Team
Clinton Allen, Michael Bedford, Anthony Crisafulli, Ryan Emerson, Matthew Jones, David McMillan, Dean McMillan, Alex Sambuco, Blake Sutcliff, Matthew Temi, Daniel Tench (C), Alex Teuma & Tom Teuma
Season 2012 C1 Grade Draw

C2 Team
Matt Berry, Cameron Brown, Trent Edwards, Grant Fazzari, Tyler Heaton, Jacob Heffernan, Connor Hetherington, Joshua Kedwell, Josh Kennedy, Matt Lister, Rhys Marlow (C), Anthony McNamara, Jackson Micallef, Chris Pendergast & Ryan Stevenson
Season 2012 C2 Grade Draw

Loading...

No play for junior teams Saturday September 27